Radyo Vuslat Fm 101.1 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Vuslat Fm dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Vuslat Fm

Vuslat Fm dinle, Radyo yayın ilkesi olarak dini içerikli bir radyodur. Vuslat Fm dinle sizlere Adana Seyhan ilçe merkezli olarak canlı yayın yapan bir radyo istasyonudur. Karasal olarak  yayın yapan radyo 101.1 fm bandından hizmet vermektedir. Radyo dini sohbetler seçme tasavvufi musikiler ve ilahile haricinde habe bültenlerine de önem vermektedir.Vuslat fm takipçilerini her alanda bilgilendirmekte güncel olaylardan anlık olarak bilgi veren bir radyo istasyonudur.

Vuslat Fm“Sabrederek ve namaz kılarak (Allah’tan) yardım dileyin. Şüphesiz namaz, Allah’a derinden saygı duyanlardan başkasına ağır gelir.” [Bakara – 45]

“Bana Cebrail Aleyhisselam gelerek “Ümmetinden kim Allah’a herhangi bir şeyi ortak kılmadan (şirk koşmadan) ölürse Cennete girer.” [Ebu Zerr]

Vuslat Fm Frekansı

101.1 fm frekansından karasal olarak yayın yapan radyo Adana seyhan ilçesinden yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden online olarak http://vuslatfm.com.tr/ adresinden ve radyo vuslat sayfamzdan canlı olarak takip edebilirsiniz.

Vuslat FM İletişim

Telefon: 0322 359 55 65
E-mail: [email protected]
Adres: Alidede Mah Saydam Caddesi 29003 Sokak No: 35 Aytekin İş Merkezi Kat 4 Daire No:4 SEYHAN/ADANA

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv