Radyo Dinle Tv

Radyo Jest dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Aksaray Jest Fm

Aksaray Jest FM dinle, Aksaray’da kurulan ve Aksaray ile civar illere 101.2 fm frekansından radyo yayını yapan yerel radyodur. Jest fm canlı yayın akışında mobil desteği ile hemen her türden müzik yayınlanmaktadır ama ağırlıklı olarak slow, fantezi, arabesk ve türkü türünde şarkılara yer verilmektedir. Müzik dinlemeyi seviyorum sloganıyla yayın hayatına devam eden radyo Jest FM hem karasal yayından hem web yayınından dinlenebilmektedir. Dinleyicisine değer veren radyolardan olan Jest FM, program bakımından da zengindir.

Jest FM Nasıl Dinlenir?

Aksaray Jest Fm dinlemek için karasal yayını tercih edecekseniz; konumunuzun Aksaray‘a yakın olması gerekmektedir. Eğer konumunuz karasal yayın için uygun durumdaysa radyo frekanslarınızı 101.2‘ye ayarlayarak Jest FM’i dinleyebilirsiniz. Konum açısından uygun değilseniz; Jest FM’i web yayını üzerinden dinleyebilirsiniz. Cihazınızda internet bağlantınız varsa karasal yayın yerine web yayınını tercih edebilirsiniz.

Jest FM Programlar

Jest FM dinleyicisini ön planda tuttuğundan çoğunlukla müzik ve istek şarkı yayını yapmaktadır. Kanalda bunların dışında zaman zaman haber yayınlarına, sohbet programlarına, bilgi dolu paylaşımların yapıldığı yayınlara denk gelebilirsiniz. Kanalın yayın akışını takip ederseniz; sevdiğiniz programları kaçırmazsınız.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş