Radyo Asya 96.2 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Asya Radyo dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Asya

96.2 fm frekansından sizlere özgün müzikler sunun bir radyo Asya dinledir. Antakya merkezli olarak canlı yayın yapan radyo Asya medya bünyesinde yayın yapan bir kuruluş olarak bilinmektedir. Hatay Asya radyo Asya gazetesi ile birlikte ortak programlar ve haberde güçlerini birleştirerek dinleyicilerine en kalite hizmeti sunmakta olan bir radyo olarak sizlere en güzel özgün müzik yayınları yapmaktadır.

Hatay Asya fm

Antakya Radyo Asya Frekansı

96.2 fm bandından yerel olarak yayın yapan Radyo Asya fm Antakya(Hatay ) merkezli olarak frekans aracılığı ile yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden kendi sitesinden ve bir çok radyo dinleme sitesinden sesini her yere duyurmayı başarmış bir radyo olarak kesintisiz bir hizmet vermektedir.

Antakya Radyo Asya İletişim

Telefon: (0326) 223 7210
mail: [email protected]
Harbiye yolu üzeri, Sümerler mah. Sunar 2 apt. 1. kat
Antakya Hatay

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz


Radyo Asya (1 Yorum)


  1. yusuf dedi ki:

    Adaletin ve insanlığın yok denecek kadar az olduğu bu dönemde insanlığını kaybetmeyen her daim insanca ve adilce yaşayan antakya (defne dahil) nın eşsiz insanlarına selam olsun sıradaki parçayı dünyanın en mukkemel insanları na kalpten sevenlere gelsin

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv