Radyo Dinle Tv

Ardahan FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Ardahan FM

Radyo Ardahan FM dinle, Ardahan merkezden karasal canlı yayın yapmakta olan Ardahan FM 96.5 MHz frekansından dinlenebilmektedir. Ardahan’ın yakın ilçeleri haricinde yayını takip etmek isteyen gurbetçiler internet yayınını dinleyebilirler.

Daha çok pop müzik ağırlıklı yayın yapan kanalda dönemin en sevilen şarkılarına yer verilmektedir. Ayrıca geçmişten günümüze taşınan nostaljik parçalar da sık sık çalma listelerinde yer almaktadır.

Ardahan’ın sesi olmayı amaçlayan ve bölgede en çok dinlenen kanallardan birisi olan Ardahan FM müzik ağırlıklı bir kanal olmakla beraber bölgenin önemli haberleri de paylaşılmaktadır. Ayrıca istek şarkı yapmanız da mümkündür. Kanala telefonla ulaşabilir ve istek şarkılarınızı belirtebilirsiniz. Yine telefon üzerinden yayın ilkelerine uygun reklamlarınız için de kanalla iletişime geçebilirsiniz.

http://www.ardahanfm.net/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazArdahan FM (3 Yorum)


  1. Neslihan esim dedi ki:

    Emeginize sağlık bir ardahanlı olarak anakaradan dinliyon ardahana selamlar dostlara sevgi saygılar

  2. Gülay kumlay dedi ki:

    Merhabalar şuan Ardahan t tipi cezaevinde olan tutuklu canımın can parcasi ozan babara istek göndermek istiyorum onu çok seviyorum latif doğan bitane çalar misiniz

  3. serhat serdar dedi ki:

    ANKARADAN ARDAHANA SELAMLAR….SELDA BAĞCANDAN MİNNET EYLEMEM PARÇASINI ÇALARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM…

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş