74 Radyo Bartın 90.2 Fm Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Bartın Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Bartın FM 74

Bartın FM 74 Dinle, Bartın’ın en sevilen yerel radyolarından birisi olup 90.2 Mhz frekansından canlı dinleyebilirsiniz. Bartın FM Bartın’ın yanı sıra karasal yayın üzerinden yakın ilçelerden de dinlenmesi mümkün olan kanalda ağırlıklı olarak müzik yayını yapılmaktadır.

Batı Karadeniz’in pek çok yerinden dinlenebilen radyo, Türkiye’nin diğer bölgelerinden radyo aracılığı ile dinlenemese de internet üzerinden takip edilebilir. Hemen her yaştan ve zevkten insana hitap eden radyoda pop müziğin yanı sıra slow, arabesk, Türk halk müziği parçalarına da yer verilmektedir. Ayrıca Karadeniz’in birbirinden güzel ezgileri, kanalda sıklıkla çalınmaktadır.

Bartın FM 74 başarılı çalma listesinin yanı sıra eğlenceli programcılarıyla da gününüzü daha güzel hale getiren radyoda hoş sohbetleriyle sevilen pek çok isim yer almaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv