Radyo Dinle Tv

Bilecik Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Bilecik FM

Bilecik FM Dinle, Bilecik’ten karasal canlı yayın yapan radyo 99.9 MHz frekansından ulaşılabilmektedir. Radyo Bilecik  fm Bilecik’in ilçeleri ve çevre illerden FM frekansından ulaşılabilen kanalı takip etmek isteyen gurbetçiler internet yayınından faydalanabilir.

Bilecik FM 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapan ve her yaş ile zevke hitap eden çalma listeleriyle Bilecik’in en sevilen radyosu olan kanal pop müziğin yanı sıra arabesk, rock, Türk halk müziği gibi farklı tarzları da dinleyicileriyle buluşturmaktadır.

1995 yılından itibaren canlı yayın yapan ve Bilecik’in en eski radyolarından olan Bilecik FM, başarılı ekibiyle kaliteli bir yayın sunmaktadır. Günün farklı saatlerince program yapan programcıları Bilecik halkının sesi olmayı amaçlamakta ve hoş sohbetleriyle dinleyicilerinin gününe keyif katmaktadır.

http://www.bilecikfm.com.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş