Radyo Bingöl 102.0 FM Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Bingöl Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Bingöl FM

Bingöl FM, Radyo Bingöl fm Bingöl’ün yerel radyo kanallarından birisi olup karasal canlı yayın 102.0 Mhz frekansından yayınlanmaktadır. Bingöl ve çevre illerin yanı sıra internet aracılığıyla kanalın farklı illerden takip edilmesi de mümkündür.

Dini yayın yapmakta olan Bingöl FM’de tasavvufi şiirler ve sohbetler yapılmaktadır. Ayrıca Kur’an-ı Kerim okunmakta, meali paylaşılmaktadır.

Radyo Bingöl fm başarılı programcıları ile gün boyu yayın yapmakta olan radyo 24 saat kesintisiz yayın yapmaktadır. Sabah 8.00’da yayına haberler ile başlanılmakta ve Bingöl’ün yerel haberlerinin yanı sıra Türkiye ile dünyadaki gelişmeler de Bingöl halkı ile paylaşılmaktadır. Radyo Bingöl fm gün içerisinde çeşitli dini programlar yapılmakta ve ilahiler çalınmaktadır. Ayrıca kanalın internet sitesi üzerinden istekte bulunmak da mümkündür.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv