Radyo Dinle Tv

Bursa FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Bursa FM

Bursa FM dinle, 94.2 fm Şirin Medya Kuruluşu tarafından yönetilen Bursa’nın sevilen radyo canlı kanallarından bir tanesidir. Radyo dinlemeyi sevenler için son derece ideal bir seçenek olan Bursa FM, yerel bir kuruluştur. Bursa’da ikamet eden kişilerin favori kanalları arasında yer almaktadır. Ayrıca şehir dışında olan kişilere de online olarak hizmet verdiği, teknolojiyi yakından takip ettiği görülmektedir.

Kendini son derece iyi şekilde geliştiren kanal her türlü güncel şarkıdan haberdar olabilmektedir. Bursa Fm böylece hem yeni hem de eski müzikleri repertuvarında bulundurabilmekte, dinleyicisiyle buluşturmaktadır.

Bursa FM dinleyicilerinden biri olabilmek için 94.2 frekansını ayarlamanız gerekmektedir. 94.2 frekansında ağırlıklı olarak arabesk müzikler yer almakta ve bu alanda birçok programa yer verilmektedir.

Bursa FM

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş