Radyo Dinle Tv

Çay Solmaz FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Çay Solmaz FM

Çay Solmaz FM dinle, 99.6 fm frekansından Afyon şehir radyolarından birisi olan canlı Çay Solmaz FM, ilin Çay ilçesinde yerel yayın yapan bir radyo istasyonudur. Afyon ve civarında en çok dinlenen radyo unvanıyla bilinen Çay Solmaz FM, dinleyicilere Arabesk, Fantezi müzik türlerinde yayınlar yapmaktadır. Yeşil Çay’ın radyosu sloganıyla yayın hayatına başlayan Çay Solmaz FM, yayın hayatına aktif olarak devam etmektedir. Üstelik kanal artık sadece frekans yayını olmaktan çıkmış; internetten dinlenebilir hale gelmiştir.

Çay Solmaz FM Nasıl Dinlenir?

Çay Solmaz FM dinleyebilmek için karasal antenli radyo cihazlarınızın frekansını 99.6‘ya ayarlamanız gerekmektedir. Mobil uygulamalar üzerinden Çay Solmaz FM dinleyecekseniz frekans ayarı yapmanız gerekmeyecektir. Kanalın internet sitesinden, çeşitli mobil radyo uygulamalarından internet bağlantınız olduğu sürece Çay Solmaz FM’i kesintisiz dinleyebilirsiniz.

Çay Solmaz FM Programlar

Afyon’un sevilen radyolarından Çay Solmaz FM’i sadece müzik dinletisi için değil; keyifli programlar için de dinleyebilirsiniz. Kanalın yayın akışında farklı kategorilerde çeşitli programlara yer verilmektedir. Yoğun yayın akışını internetten takip ederek sevdiğiniz programları izleyebilirsiniz.

Etiketler: canlı çay solmaz, Çay Solmaz FM dinle, radyo çay solmaz,
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş