Radyo Dinle Tv

Cizre Genç FM Canlı Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Cizre Genç FM

Cizre Genç FM Dinle, 107.0 fm frekansından canlı online yayın yapan Cizre fm, Şırnak halkının tercih edebileceği başarılı radyo kanallarından bir tanesidir. Özellikle gençlere hitap etse de her yaştan kullanıcıya sahip olan kanalın favoriler arasında yer aldığı bilinmektedir. Tercih edenler için internet yayını da yapan kanal tüm teknolojik cihazlar üzerinden dinlenebilmektedir. Bilgisayarınızdan cep telefonunuzdan ya da tabletinizden Cizre Genç FM dinleyicisi olabilirsiniz.

107.0 frekansı üzerinden yayın yapan Cizre Genç FM, yayın akışını 24 saat devam ettirmektedir. 24 saat boyunca dilediğiniz kadar müzik dinleyebilir aynı zamanda gündemden de haberdar olabilirsiniz. Karasal yayın yapan kanalın ağırlıklı olarak halk müziklerine yer verdiği bilinmektedir. Ayrıca Kürtçe türkülerin de sık sık çalındığı görülmektedir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş