Radyo Dinle Tv

Çorum Metropol Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Çorum Metropol Fm

Metropol FM Dinle , 94.0 fm frekansından Çorum merkezinde kurulan canlı radyo kanallıdır. Metropol fm yerel bir radyo kanalı olduğu için yaptığı yayınlar da karasal olarak gerçekleşmektedir. Ağırlıklı olarak bölgeye hitap eden bir tarzı olsa da kanalın içeriği son derece modern ve günceldir. Pop dünyasına giriş yapan tüm müzikleri dinleyebilmek, gelişmelerden haberdar olabilmek mümkündür. Aynı zamanda Metropol FM dinleyicilerinin Çorum’a dair gelişmelerden son dakika durumlardan haberdar olduğu da görülmektedir.

Metropol FM dinleyicileri için yerel radyo kanalının hem frekans üzerinden hem de online şekilde hizmet verdiğini söylemek mümkündür. Kanalı bulabileceğiniz frekans 94.0 olarak bilinmektedir. Frekansı girdikten sonra tüm pop müzik içeriğinden ve detaylı yayın akışından haberdar olabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş