Radyo Dinle Tv

Radyo Yakamoz dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Yakamoz

Radyo Yakamoz Dinle, Radyo Çukurova merkezinden sizlere yayın yapan bir radyo istasyonudur. Yakamoz fm dinle 92.9 fm frekansından sizlere en güzel Türk müzikleri ile hizmet veren bir radyo istasyonu olarak Akdeniz bölgesinde ilklerin öncü radyo olarakta bilinmektedir.

Yakamoz FmRadyo yakamoz fm güvenilirliği, tarafsızlığı olarak bilinmektedir. Sadece frekans olarak değil bölgede ilk link direkleri dikilerek Akdeniz bölgesinde bir çok yerde dinlenebilen bir radyo olmuştur. Radyo ulusal  yerel ve internet aracılığı ile sesini herkese her yere duyurmayı başarmış bir radyodur.

Yakamoz fm Türkçeyi en iyi bir şekilde kullanmaya özen göstermektedir. bunun yanında dinleyicileri ile saygılı bir diyalog  kurarak  sıkı bir iletişim ile her an dost arkadaş ve kurumsallığını kaybetmeden yayın yapan bir radyo istasyonudur.

Radyo Yakamoz  Frekansı

92.9 fm bandından tüm Osmaniye Çukurova gibi bölgelerde rahatlıkla dinlenen bir radyo istasyonudur. 12130 mhz 27500 sembol Vertical frekansı ile Türksat üzerinden uydu ile  yayın yapan radyo internet sitesinden ve radyo dinleme sitesi canlidinlefm.com gibi sitelerden yayınları takip edilebilmektedir.

Radyo Yakamoz  İletişim

Telefon: ( 0 328 ) 813 29 00 Pbx
Fax: ( 0 328 ) 813 38 37
E-Posta: [email protected]
Adres: Şehit Mehmet Eroğlu Cad. No:50 Osmaniye

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş