Radyo Dinle Tv

Deha Radyo Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Deha Radyo

Deha radyo dinle, Radyo Deha Denizli’den yayın yapmakta olup frekansı 103.5 MHz üzerinden izleyebilirsiniz. Müzik ağırlıklı bir akışa sahip olan kanal Denizli’nin ilçelerinin yanı sıra yakın illerden de dinlenebilirsiniz. Deha Radyo Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden dinlemek için internet yayınını takip edebileceğiniz kanal pop ağırlıklı yayın yapıp her yaştan insana hitap etmektedir.

24 saat boyunca kesintisiz yayın yapan kanal Denizli’nin en sevilen radyolarından birisidir. Denizli’ye dair güncel haberleri şehir halkı ile paylaşan kanal başarılı programcılarıyla da dikkat çekmektedir.

Radyo Deha Canlı dinle radyosu pop müziğin yanı sıra farklı türdeki müziklere de yer verilen kanalın programcıları gün boyu yalnızlığınıza eşlik etmekte ve gününüzün daha güzel geçmesini sağlamaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş