Deniz Fm 102.1 Fm Bursa Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Deniz FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Deniz FM

Radyo Deniz FM Dinle, Bursa merkezli radyolardan birisi olan Deniz FM 102.1 frekansından dinlenebilen bir kanal olup ağırlıklı olarak müzik yayını yapmaktadır.

Bursa’nın İnegöl ilçesinden 102.1 frekansından canlı yayın yapmakta olan kanal yalnızca İnegöl’den değil Bursa’nın hemen her ilçesinden de dinlenebilmektedir. Ayrıca Türkiye ile dünyanın farklı bölgelerinden kanalı dinlemek için internet yayınını takip edebilirsiniz.

24 saat boyunca kesintisiz yayın yapan Deniz FM, günün farklı saatlerine uygun bir akış sunmaktadır. Pop müziğin yanı sıra nostaljik, slow, türkü, Türk sanat müziği gibi farklı müzikler kanalın çalma listelerinde yer bulmaktadır.

Bursa’nın en eski kanallarından olan Bursa Deniz FM 1994 yılından beri yayın hayatına devam etmekte olup yıllar boyu yayın ilçelerine bağlı kalmıştır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv