Radyo Dinle Tv

Afyon Radyoları

Afyon Radyoları Dinle, Mobil radyo Afyon şehrine ait bütün online radyo kanal yayınlarını mobil olarak canlı takip edebilirsiniz. Afyon Radyoları online, Afyon Radyoları canlı

Önerilen Radyolar

 

Afyon Radyoları dinle

Afyon Radyoları dinle, Radyo dinleyicisi fazla olan ve bu alanda kanal çeşitliliğine sahip illerden biri de Afyon’dur. Afyon’da hem şehre özel radyo kanallarını dinleyebilmek hem de Türkiye genelinde radyo kanallarını duymak mümkün olmaktadır. Bu bakımdan birçok kanalı bünyesinde bulunduran bir şehir olduğunu söylemek doğrudur. Afyon radyoları arasında Poptan türküye, arabeskten karışık müziğe kadar birçok müzik türünü bu şehrin radyo kanallarında bulabilirsiniz.

Afyon Radyo Kanalları

Afyon radyo kanallarının başında Tek Radyo gelmektedir. 91.1 ile karışık müzik yayını yapılmaktadır. Bununla beraber aynı şekilde karışık müzik yayını yapan Sultan Radyo ve Sandıklı Hilal FM de belli bir dinleyici kitlesine sahip kanallardandır. Karışık müzik dendiğinde 98.1 ile Armoni FM ve 99.1 ile kolaylı Radyo da akla gelmektedir.

Afyon ili merkezde ve ilçelerinde yayın yapan radyolara ait iletişim adresleri Afyon radyo frekansları bulunmaktadır. Afyon şehrinde Radyo Lojik 97.3, Çay Solmaz FM 99.6, Radyo Hisar 100.3 frekansları ile Afyon civarında yayın yapan radyo kanalları olarak bilinmektedir. Bu kanallarla birlikte arabesk fantezi dinleyicilerine özel Radyo 03 kanalı da 102.7 frekansı ile Afyon’da yayın yapmaktadır.

Tercih ettiğiniz müzik türü türkü ise bu durumda 99.9 ile Gün FM sizleri beklemektedir. Afyon il radyoları arasında türkü konusunda başarı bir radyodur. Afyonlular Afyon Radyoları dinle

Afyon Radyo Frekansları

GENÇLİK FM Bolvadin 90.5 Sultan Radyo Sultandağı 94.5 Çay Solmaz FM Çay 99.6
Sandıklı Hilal FM Sandıklı 95.5 DOST RD Dinar 90.9 Gün FM Merkez 99.9
Radyo Lojik Merkez 97.3 Tek Radyo Merkez 91.1 Gün FM Sandıklı 99.9
Armoni FM Merkez 98.1 Kolaylı Radyo Merkez 99.1 Radyo Hisar Merkez 100.3
Radyo 03 Merkez 102.7 Radyo Gonca Merkez 103.3  

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş