Radyo Dinle Tv

Diyarbakır Radyoları

Diyarbakır radyoları dinle, Diyarbakır Radyoları seçeneği ile Diyarbakır ili ve ilçesindeki bütün radyoları mobil ile canlı online dinle yaparak ve Diyarbakır radyolarının frekansları iletişim adreslerini bulabilirsiniz.

Önerilen Radyolar

 

Diyarbakır Radyoları Dinle

Diyarbakır Radyoları Dinle, kalabalık nüfusu ve kendine özgü kültürü ile Türkiye’nin en kıymetli illerinden bir tanesidir. Özellikle mutfaktan müziğe kadar kendine ait bir dünyası olan Diyarbakır’ın kendine has müzik yapısı olduğu iyi bilinmektedir. Bu açıdan civarda yaşayan kişilerin büyük çoğunluğunun yöresel radyolara ağırlık verdiği görülmektedir. Diyarbakır radyoları dinle Bu da doğrudan türküler, özgün müzikler, halk müziği alanında ilginin yoğunlaşmasını sağlamaktadır. Bununla beraber pop ve karışık müzik dinleyen kitlenin de var olduğu unutulmamalıdır.

Diyarbakır Radyo Frekansları

Diyarbakır’da radyo dinlemek istediğinizde karşılaşacağınız radyo frekanslarının başında 89.0 ile Gün Radyo yer almaktadır. Özgün müzik tarzında yayın yapan bu radyo kanalı dışında Radyo Selam ismi ile 95.0 frekansı sunulmaktadır. Radyo Selam daha çok dini yayın yapma amacına hizmet etmektedir.

Diyarbakır radyoları arasında yer alan 103.0 ile Doğan 21 ve 100.0 Can Radyo özellikle gençler tarafından çok dinlenmektedir. Karışık müzik ve özgün müziğin kaynakları olan bu kanallar dışında dini yayın yapan Nur FM ve Çağrı FM de birçok kişi tarafından sıkı takip edilmektedir.

Diyarbakır Radyo Frekansları

Gün Radyo 89.0 Radyo Selam 95.0 Nur FM 96.5
Çağrı FM 99.0 Can Radyo 100.0 Doğan 21 103.0

 

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş