Radyo Dinle Tv

Isparta Radyoları

Isparta radyoları dinle, canlı Isparta radyoları Isparta şehri ilçesindeki bütün radyoları mobil ile canlı online dinle, Isparta radyolarının frekansları iletişim adreslerini bulabilirsiniz.

Önerilen Radyolar

 

Isparta Radyoları Dinle

Isparta Radyoları Dinle, Isparta’da sıklıkla dinlenen radyo kanalları hem şehri hem de müzikler yakından takip edebilmeyi mümkün kılmaktadır. Bugün birçok şehirde ikamet eden Ispartalılar da aynı şekilde kolayca Isparta kanallarını takip edebilmekte memleketlerinin müziklerini doyasıya dinleme şansı elde edebilmektedir. Bununla beraber radyo kanalı yalnızca müzikten ibaret değildir. Haberden spora kadar her detaya hâkim olmaya yardım etmektedir.

Isparta Radyo Kanalları

Isparta radyo kanalları arasında 90.2 ile Arkadaş Radyo ve Radyo Net dini yayın yapan kanallardır. Isparta radyo frekansları bununla beraber Radyo Dilara da 98.6 ile dini yayın akışına sahip olan diğer bir kanaldır. Radyo dinleyebileceğiniz ve arabesk müzik kültürüne hâkim olabileceğiniz kanal ararsanız BRT FM 101.3 ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Pop müziği radyo kanallarında yakalamak isteyenler için Isparta’nın SDÜ Radyo’su ve Radyo 32 kanalı yardımcı olmaktadır. 98.0 ile Radyo 32 en çok dinlenen pop müzik radyo kanallarından bir tanesidir. Isparta radyoları dinle ile karışık müzik dinlemek isteyenlere ise Evrensel FM önerilmektedir. Evrensel FM 96.6 frekansı ile hizmet veren radyo kanalıdır.

Isparta Radyo Frekansları

Arkadaş Radyo 90.2 Radyo Net 92.5 Evrensel FM 96.6
Radyo 32 98.0 Radyo Dilara 98.6 BRT FM 101.3

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş