Radyo Dinle Tv

Kastamonu Radyoları

Kastamonu Radyoları Dinle, Mobil Kastamonu radyoları Kastamonu il merkezli online radyoları dinlemek için mobil uyumlu kastamonu radyoları dinleme adresi

Önerilen Radyolar

 

Kastamonu radyoları dinle

Kastamonu Radyoları hem Kastamonu’nun yöre müziklerini dinlemek hem de Türkiye geneli pop, arabesk, rock, karışık müzik türlerini dinlemek için hizmet veren radyo kanalı bulmanız çok zor değildir. Kastamonu özellikle Karadeniz müziklerine ev sahipliği yapan radyo kanalları içerdiği için kültürel müzik bulmanız pek de zor olmamaktadır.

Kastamonu civarında en sık dinlenen radyo kanalları arasında 95.2 frekans ile Radyo 37 yer almaktadır. Radyo 37, pop müzik türünde hizmet veren özel kanallardan bir tanesidir. Bunun dışında 105.0 ile Kastamonu FM de arabesk fantezi alanında hizmet veren radyo kanallarından bir tanesidir.

Bir İnci, Cantürk FM, Maksi Karizma, CSRT FM ve Tosya Cihan FM de diğer dinlenen radyo kanalları arsında yerini almaktadır.

Kastamonu Radyo Frekansları

Tosya Cihan FM 88.5 Radyo 37 95.2 Kastamonu 105 FM 105.0
  Cantürk FM  

 

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş