Radyo Dinle Tv

Yozgat Radyoları

Yozgat Radyoları Dinle, Canlı Yozgat radyoları Yozgat radyolarının bir araya geldiği bir kategoridir. Yozgat radyolarını eni yi bu adresten bilgisayar ve mobil dinleyebilirsiniz.

Önerilen Radyolar

 

Yozgat Radyoları dinle

Yozgat Radyoları dinle, Türkiye’nin sevilen illerinden biri olan Yozgat, kültürün en yoğun korunduğu şehirlerdendir. Yalnızca mutfak kültürü ya da gelenek göreneklerden bahsetmek mümkün değildir çünkü Yozgat’ın kendine özgü müzik kültürü de görülmeye değerdir. Yozgat radyoları canlı mobil dinle, bu açıdan Yozgatlı olan olmayan pek çok kişi bu şehrin radyo kanallarını düzenli olarak takip etmektedir. Kolayca tıkladıktan sonra anında bağlantı sağlayabilir, Yozgat radyo kanallarını birkaç dakika içinde gönlünüzce dinleyebilirsiniz.

Yozgat radyo kanalları başında 90.7 frekansı ile Oksijen Radyo gelmektedir. Bundan sonra 92.5 frekansı ile Sorgun FM ve 96.7 frekansı ile Yozgat FM de dinlenen kanallar arasında yer almaktadır. Bu üç kanalın da karışık müzik türünde hizmet verdiği görülmektedir. İlaveten Oğuz FM ve Radyo Yerköy kanallarından da bahsedebilmek mümkün olmaktadır.

Yozgat Radyo Frekansları

Oksijen Radyo 90.7 Sorgun FM 92.5 Yozgat FM 96.7
Oğuz FM 99.9 Radyo Yerköy 103.0  

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş