Radyo Dost FM Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Dost FM dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Dost FM

Dost FM dinle, radyo tamamen İslami yayınlarla ve ilahilerle donanmış bu alanada hizmet veren canlı radyodur. Radyo dost dinle İstanbul’da 101.8 Ankarada 89.2 fm frekanslarından hizmet sunan 11 senelik radyoculuk deneyimleri ile sizlere hizmet vermektedir.
Radyo DostDost tv ile taçlanan radyo  televizyon ve radyo ile ortak yayınlar sunmaktadırlar. Dost fm yayın akışı içerisinde dinleyicileri ile bir dost nidasi ile samimi bir dil kullanmakta ve islamiyetin gereğince bütün olması gereken şartları müslümanlara tam bir şekilde doğruluk ve samiyet ilkesinde aktarmaya çalışmaktadır.

Dost fm hakikatin sesi olma yönünde dinleyicilerine bazen bir anne şefkatinde bazen tatlı sert bir nida da seslenerek emri mahruf yapmaktadır. Dost kervanı yolunda yolcularını arttırma peşinde olan radyo tek bir insan kazanmanın bile büyük öneminin farkında bu yolda  sevgi saygı çerçevesinde hizmet etmektedir.
Türksat 3A ile Kuzey Afrika’dan İskandinavya’ya, Hazar Denizinin Doğusundan Avrupa’nın Batısına sesini duyurmayı başaran Radyo Dost fm internetin gücü ile de Sesini Dünyaya haykırmaktadır. Kendi sitesinden hariç farkli bir radyo dinleme sitesi arayanlar için  https://www.radyodinletv.com/dost-fm/ urlsini kullanabilirsiniz.

Dost FM Radyo Frekans

İstanbul Dost fm 101.8
Ankara Dost fm  89.2

Dost Fm Radyo İletişim

Adres : İstanbul Caddesi Devrez Sokak No:1 İskitler-Ankara
Telefon: 0312.341 21 21
Faks : 0312.384 66 33
e-posta: [email protected]
Canlı Yayın Telefonları
Ankara:0312.341 90 00
İstanbul: 0212.511 20 41

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv