Radyo Dinle Tv

Erciş Star FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Erciş Star FM Dinle

Radyo Erciş Star FM Dinle, 95.5 fm frekansından Van’da 1993 yılında kurulmuş eski radyolardandır. Erciş Star FM yerel yayın ve online mobil yapmaktadır. Erciş Star FM, hem Van’da hem Doğu Anadolu’da ilk özel radyo olmak gibi özelliklere sahiptir. Radyo kanalında arabesk, fantezi, Türk halk müziği türlerinde müzik yayınları yapılmaktadır. Doğu’nun güçlü sesi sloganıyla yayın hayatına devam eden kanalı birçok yoldan dinleyebilirsiniz.

Erciş Star FM Nasıl Dinlenir?

Erciş Star FM frekans üzerinden dinlenecekse sadece Van ve civar illerinden dinlenebilmektedir. Erciş Star FM’i karasal yayınla dinleyecek olanlar frekanslarını 95.5‘e ayarlamalıdır. Bölge halkı tarafından da çok sevilen Erciş Star FM’i tüm Türkiye’den ve dünyadan dinlemek için internet bağlantısı olan cihazlara ihtiyaç olacaktır. Bilgisayarlardan kanalın web sitesinden ve canlı radyo dinleme sitelerinden; telefonlardan bunlara ilaveten canlı radyo dinleme uygulamalarından Erciş Star FM’i dinleyebilirsiniz.

Erciş Star FM Programlar

Erciş Star FM‘de müzik yayınlarına ek olarak haber yayınlarını, müzik tarzına uygun yerli seslerin konuk edildiği sohbet programlarını da dinleyebilirsiniz. Detaylar için kanalın yayın akışına göz atabilirsiniz.

Van-erciş-fm
Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazErciş Star FM Dinle (8 Yorum)


 1. Ali dedi ki:

  Merhaba cümleten hayırlı cumalar seyfi doğanay dan ayrılık treni şarkısını Erciş A tipi cezaevindeki kral dayıma armağan ediyorum.

 2. Semra dedi ki:

  Merabalar Ben erciş cezaevinde bulunan eşim mesut yılmaza müslümden kurban olduğum parçasini armagan ediyorum

 3. Mustafa dedi ki:

  Erisin dağların karı ve anne kalbimi kırıyorlar şarkılarını çalar mısınız?

 4. Mehtap dedi ki:

  İyi geceler ben Mehtap Erciş ceza evinde bulunan eşim Adnan giderim hayatımın anlamı canozum sana canım kurban

 5. Mehtap dedi ki:

  İyi geceler ben Mehtap Erciş ceza evinde bulunan eşim Adnan guderhayatımın anlamı canozum sana canım kurban

 6. Mehtap dedi ki:

  Slm ben Van’dan Mehtap Erciş kapalı ceza evinde olan can eşim Adnan güder hayatım seni çok seviyorum ben çok skldim canozum ne olur bitsin bu hasretlik artık bu gidişler son bulsun neolur artık geri kalan hayatta kendini bize çocuklarına ada biz çok hasretiz herşeye ama sen bilemezsin senin canın senin hayatın herzaman seninle birazda sen ol benim yanımda öptüm seni çalan şarkılar ikimize gelsin

 7. Mehtap dedi ki:

  İyi akşamlar ben Van’dan Mehtap Erciş ceza evinde yatan can eşim Adnan güder hayatım seni çok özledim yokluğun bu defa beni benden etti çünkü yoruldum artık tek başıma mücadele etmekten inşaallah budefa son olur hayatım seni çok seviyorum Rabbim gölgeni başımdan ayakkabını kapimdan eksik etmesin

 8. Mehtap dedi ki:

  İyi akşamlar abim ben Van’dan Mehtap Erciş’te yatan can eşim Adnan güder hayatım bitanem se çok seviyorum dünyam ben çocuklar herkes iyi sen kendine iyi bak biz iyiyiz canozum

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş