Radyo Dinle Tv

Ert Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Ert Fm

Radyo Ert fm dinle, ERT FM 90.0 frekansından Tokat’ın yerel radyosu olup Tokat ve yakın illerden 90.0 MHz frekansından dinlenebilmektedir. Türkçe pop ağırlıklı yayın yapmakta olan kanalı Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinden dinlemek için internet yayınından faydalanabilirsiniz.

Tokat’ın en çok dinlenen radyo kanallarından olan ERT FM güncel pop şarkılarının yanı sıra geçmişten günümüze taşınan parçalara da akışında yer vermektedir. Radyo ERT FM 24 saat boyunca kesintisiz yayın yapan kanal Tokat’ın Erbaa ilçesinden yayın yapmaktadır.

Günün farklı saatlerine uygun yayınları ile dikkat çeken kanal güne hareketli şarkılarla başlamaktadır. Akşam ise gününü yorgunluğunu atmanıza yardımcı olacak duygusal parçalar çalmaktadır. Ert Fm kanalın başarılı programcıları da hoş sohbetleri ile gününüzü daha keyifli hale getirmektedir.

 

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş