Radyo Dinle Tv

Furkan Radyo Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Furkan Radyo

Radyo Furkan dinle, canlı 98.0 fm Kayseri’de 1994 yılında kurulan ve mobil yayını bulunan Furkan Radyo, cihana yayılan ses sloganıyla canlı yayın hayatını sürdürmektedir. Furkan Radyo yayınlarına 24 saat, kesintisiz olarak devam etmektedir. Kanalda ağırlıklı olarak dini yayınlar yapılmaktadır. Eğitim ve kültür frekansı misyonlarıyla ilahi dinletileri dışında dini alanda öğretici konulara da değinmektedir.

Furkan Radyo Nasıl Dinlenir?

Furkan Radyo, uzun yıllar boyunca karasal yayından hizmet vermiştir. Zaman içinde internet radyosu olarak da hizmete başlayan radyo, böylece tüm dünyadan dinlenebilir hale gelmiştir. Radyoyu karasal yayınla dinleyecekseniz; 98.0 Kayseri ve civarından dinleyebilirsiniz. İnternetten dinleyecekseniz; tüm Türkiye’den ve dünyadan kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. İnternetten Kayseri Furkan radyo dinleyecekler, radyonun internet sitesine girerek canlı yayın bağlantısı bulabilir ya da canlı radyo sitelerinden, canlı radyo uygulamalarından birini tercih edebilir.

kayseri Furkan fm

Furkan Radyo Programlar

Furkan Radyo’da din üzerine hazırlanmış çok sayıda program dinleyebilirsiniz. İlahi dinletileri, haberler, Esma-ül hüsna dersleri, Kuran-ı kerim anlamı, şiir saati gibi farklı alanlarda birçok yayın yapılmaktadır. Kanalın yayın akışını inceleyerek sevdiğiniz programları, programcıları takip edebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş