Radyo Dinle Tv

Genç FM Konya Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Genç FM Konya

Genç FM dinle, 104.3 fm frekansından canlı yayın hayatına 1993 yılında başlayan Konya’nın en köklü radyo kanallarından bir tanesidir. Genç FM bugün binlerce kişi tarafından dinlenen bu özel kanalın 1996 yılında Konya’nın en çok dinlenen radyo kanalı seçildiği bilinmektedir. Bir süre devam ettirdiği içeriği daha sonra değiştiren Genç FM attığı bu adımla daha çok kişiye hitap etmeyi de sürdürmüştür. Bu noktada kanalın büyümeye devam ettiği ve seven birçok kişinin sıkı takibi altında olduğu görülmektedir.

Genç FM Yayın İçeriği

Genç FM yayına başladığı ilk yıllarda isminden de anlaşıldığı üzere yalnızca gençlere hitap etmekteydi. Bu bağlamdan ağırlıklı olarak pop müzik ve yabancı müzik alanında hizmet etmekteydi. Bir süre bu şekilde devam ettikten sonra 2005 yılında format değiştiren kanal Türk sanat müziği dalında yayın yapmaya başladı. Bu alanda uzmanlaşmış ekibi ile Türk sanat müziği içeriğine dönen kanal ismi değişmese de içeriğini değiştirdi.

Bugün Türk sanat müziğine ilgisi olan birçok kişi 104.3 frekansı aracılığıyla Genç FM’e bağlanabilmekte, dilediği şekilde dinlemektedir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş