Radyo Dinle Tv

Genç Fm dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Genç Radyo

Genç Radyo dinle, Gençlere Türk sanat müziğini sevdirmek amaçlı olarak yayınlarında Türk sanat müziği parçalarına yer veren canlı radyo genç 104.3 fm frekansından Konya’da karasal olarak yayın yapmaktadır. Genç fm 1993 yılında kurulmuş ve ilk  yayın hayatına başladığında  yabancı müzik yayınları yapmaktayken  3 sene sonunda 1996 yılında  şuandaki mevcut yayını olan  Türk sanat müziği eserlerini  dinleyicilerine dinletmektedir.

Radyo GençGenç Fm kültürümüzün gelenek göreneklerimiz ile oluşturulmuş müzikleri gençlere sevdirerek hem değerlerimize sahip çıkmakta ve teşvik etmektedir. Radyo  Genç karasal frekans, internet sitesi ve cep uygulamaları ile dinleyicilerine ulaşan bir radyodur. İnternet üzerinden radyodinletv.com farkıyla dinleyebilirsiniz.

Genç Radyo Frekansı

Genç Radyo 104.3 fm bandından TSM yayınları yapan Konya radyosudur. Radyo Genç dinleyicilerinin hepsi Alaturka fm radyosunu denemelerini tavsiye ediyoruz. Şuana kadar alaturka fm dinlemediyseniz  tavsiyeme uyarak bu radyoya  takip ettiğinizden pişman olmayacaksınız. Alaturka fm dinlemek için  baştaki link takip edebilirsiniz.

Genç Fm İletişim

Vatan Cad. Selay İşhanı Kat : 2 No:204 / 42052 SELÇUKLU / KONYA – TÜRKİYE
Telefon: (332) 323 93 33
Faks: (332) 323 68 23
E-Posta: [email protected]

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

Şuanda Mevcut Uygulama Yok

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/tr/app/gen%C3%A7-radyo/id871381500?l=tr&mt=8

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazGenç Radyo (2 Yorum)


  1. Büşra dedi ki:

    Günlerdir arıyoruz ödevimiz gereği randevu alıp röportaj yapmak için suratimiza kapasaniz bu kadar olurdu radyo kurmakla iş bitmiyor önce insanlarla nasıl konuşmanız gerektiğini öğrenmelisiniz İstanbul a show tvye gittik geçen onlar bile mükemmel davrandılar bu neyin egosu anlamadım ki

  2. ismet dedi ki:

    reklam vermek istiyorum yardımcı olurmusunuz iyi çalışmalar

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş