Gözde FM Anamur
Radyo Dinle Tv

Gözde Fm Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Gözde FM Anamur

Gözde FM Dinle, Radyo Gözde fm Mersin Anamur’da 89,6 de canlı yayın yapan bir radyo olup Mersin’le beraber çevre il ve ilçelerden de dinlenebilmektedir. Mersin’de 89,6 FM frekansından ulaşabileceğiniz radyoyu Türkiye ve dünyanın her yerinden internet sitesi aracılığıyla takip etmeniz mümkündür.

Mersin’in yerel radyolarından olan kanalda genellikle güncel pop şarkıları yer almakla beraber hemen her tarz müzik çalınmaktadır. Radyo Gözde Fm her yaştan insana hitap eden kanalda Türk halk müziği, fantezi, arabesk, rock şarkılarını da dinleyebilirsiniz.

Mersin’e ait güncel haberleri de takip edebileceğiniz Gözde FM, başarılı programcılarıyla dikkat çeker. Şarkı aralarında hoş sesleri ve muhabbetleriyle ön plana çıkan yayıncılar istek şarkı da almaktadır. Telefon numarası aracılığıyla kanala ulaşarak istek şarkıda bulunabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv