Radyo Dinle Tv

Karacabey FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Karacabey FM

Karacabey FM dinle, 101.5 fm frekansından canlı olarak Bursa ilinden yayın yapan Karacabey fm karışık müzik türünde yayınlar yapmaktadır. Radyo dinlemekten keyif alanların favori adreslerinden bir tanesidir. Birçok kişinin ilk tercihi olan Karacabey FM, Bursa’nın Karacabey ilçesinde kurulmuştur. Bir süredir en iyi kanallar arasında kabul edilen radyo, yerel halk tarafından sevilerek takip edilmektedir.

Yerel radyo kanallarından biri olarak hatırı sayılır oranda dinleyici kitlesine sahip olan Karacabey FM, karma müzik sunmaktadır. Tek bir müzik türüne değil her müzik türüne yer vermektedir. Dolayısıyla herkese hitap etmekte, kapsamlı ve artan dinleyici kitlesine sahip olmaktadır.

Karacabey FM dinleyicisi olabilmek için 101.5 radyo frekansına bağlanmanız gerekmektedir. 101.5 frekansı dışında internet üzerinden de online olarak bağlantı kurup radyo dinleyebilmek mümkün olmaktadır.

Etiketler: Arabesk Radyolar,
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazKaracabey FM (1 Yorum)


  1. reyhan dedi ki:

    yoklukbelasi

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş