Radyo Dinle Tv
[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Karadut FM

Radyo Karadut FM Dinle, Adıyaman’ın yerel radyolarından birisi olan Karadut FM internet üzerinden yayın yapan kanallar arasında yer almaktadır. Adıyaman’ın yanı sıra Türkiye’nin pek çok bölgesinden de dinlenen kanal dini programlar yapmaktadır.

24 saat kesintisiz yayın yapan kanalda ağırlıklı olarak ilahiler çalmaktadır. Dinleyici kitlesinin beğeni ile takip ettiği kanal Adıyaman’da en çok dinlenen seçenekler arasında yer almaktadır.

Günün farklı saatlerinde yayın yapan programcıları, verdikleri dini bilgilerle dikkat çekmektedir. Karadut FM kanalın en çok beğenilen programlarının başında Dergâhtan İnciler gelmektedir. Cuma günleri saat 18.00’da yayınlanan programda tasavvufi bilgilere yer verilmektedir. Ayrıca günün farklı saatlerinde Kuran okunmakta, meali anlatılmakta ya da Hadis-i Şerifler dinleyicilerle paylaşılmaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv