Radyo Kayseri 95.4 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Kayseri FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Kayseri FM

Kayseri FM 95.4 dinle, isminden de anlaşılacağı üzere Kayser’de kurulmuş ve canlı yayın hayatına burada devam eden yerel canlı mobil radyodur. Kayseri FM, sesiniz, nefesiniz sloganıyla çok eski tarihlerde kurulmuş, Kayseri’nin ilk özel radyolarından birisidir. Kayseri FM yayınlarında farklı müzik türlerinden yayınlar yapmaktadır. Kanalı dinlemek için çeşitli alternatiflerden birini tercih edebilirsiniz.

Kayseri FM Nasıl Dinlenir?

Kayseri FM uzun yıllar sadece karasal yayınla radyoculuk sektöründe var olmuştur. Karasal yayınla Kayseri FM dinlemek için frekansınızı 95.4’e ayarlamalısınız. Ardından internet radyoculuğu hizmetine de başlayarak tüm Türkiye’den ve dünyadan dinlenmeye başlamıştır. Karasal yayınla Kayseri FM sadece Kayseri ve civar illerden dinlenmektedir. İnternet bağlantısı olan cihazlardan radyoyu dinlemek için kanalın web sitesine girebilir ya da canlı radyo sitelerinden birini tercih edebilirsiniz. İOS ve Android sistemli mobil cihazlardan radyo dinleme uygulamalarıyla da radyo kanalını dinleyebilirsiniz.

Kayseri FM Programlar

Radyo Kayseri FM‘de sürekli müzik yayınlarına ilaveten keyifli sohbetlerin yapıldığı programları, gündemden haberleri dinleyebilirsiniz. Kanalın istek yayını için isteklerinizi mail adresi yoluyla iletebilirsiniz.

radyo kayseri fm
Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz


Kayseri FM (1 Yorum)


  1. İlkeri dedi ki:

    Ben KAYSERİ fm sahibi İlker Çetinsöz
    Benim olmayan bir yayını sitede ,benim ismim ve logom altında yayın yapıyorsunuz.
    Bunu biran önce kesmezseniz hukuki işlem başlatacağım.

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv