Radyo Dinle Tv

Radyo Kolej Fm 96.9 Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Kayseri Kolej Fm

Radyo Kolej Fm dinle, 96.9 fm frekansında Kayseri’de kurulan ve canlı yayın hayatına hem frekans hem online mobilden devam eden Kolej FM, Kayseri şehrinin en farklı radyosu sloganıyla aktif olarak müzik yayını yapmaktadır. Kanalın tüm gün yoğun bir yayın akışı vardır. Kolej FM’de pop müzik, günümüz popüler müziği tarzında müzik yayınları yapılmaktadır.

Kolej FM Nasıl Dinlenir?

Kolej FM dinlemek için elinizdeki cihazın özelliklerine bakmanız gerekiyor. Elinizde karasal yayınları çalan klasik radyolardan varsa frekansı Kolej FM frekansına ayarlamalısınız. Radyo Kolej FM‘i karasal yayından dinlemek için 96.6 frekansını ayarlamalısınız. Kanalın internet dinleyicileri için de alternatifleri vardır. Karasal yayından dinleme şansınız yoksa internetten üzerinden Kolej FM dinleyecekseniz; radyonun web sitesinden canlı yayını başlatabilir; herhangi bir radyo dinleme sitesinde kanal ismini arayarak bulabilirsiniz. Akıllı telefonunuz Android işletim sistemine sahipse kanalın uygulamasını indirerek telefonunuzdan Kolej FM dinleyebilirsiniz.

Kolej FM Programlar

Radyo Kolej FM’de müzik yayınları dışında yoğun bir haber programı vardır. Yayın akışında gün, Güne Gül Gülle programıyla başlar. Kanalda ayrıca Şirin Şahin’le Karnaval, Serhat Eker Show, Maksat Muhabbet, Kent Işıkları, Leyla Pakköse ile Hayata Dair programları yayınlanmaktadır.

http://www.kolejfm.com.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş