Radyo Dinle Tv

Kırıkkale FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Kırıkkale FM

Kırıkkale FM Dinle, Kırıkkale’nin en sevilen yerel canlı radyo kanallarından biridir. Kırıkkale FM uzun süredir hizmet veren ve piyasanın en iyileri arasına adını yazdıran kanal bugün genç yaşlı pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Yaş ortalaması yüksek olan dinleyiciler frekans ayarını yapıp radyolarından dinleseler de gençlerin büyük çoğunluğu internet üzerinden dinlemektedir. Cep telefonlarından, tabletlerden, bilgisayar ya da laptoplardan Kırıkkale FM bağlantısı sağlamak son derece kolaydır. Online şekilde dinleyen kişiler istek talebinde bulunabilmekte ya da yayın akışına canlı şekilde dâhil olabilmektedir.

Kırıkkale FM ağırlıklı olarak karma müzik hizmeti sunmaktadır. Her türlü müziği duyabilmeniz, istediğiniz size hitap eden müziği dinleme şansı elde edebilmeniz mümkün olmaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazKırıkkale FM (2 Yorum)


  1. usta.... dedi ki:

    radyomuz 3 Aydan berli calismiyor lutfen ilgilenin topram Burda ekmamiz suyumuz kesildi sanki

  2. Muktalip dedi ki:

    Kirikkalefm yayinlari kesildi neden

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş