Radyo Dinle Tv

Umut Life dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Umut Life

Umut Life Kocaeli radyosu olarak yayın yapan radyo Türkü ve özgün canlı müzik alanında kendini kanıtlamış 103.5 fm frekansı ile sadece Kocaeli’ne değil bütün Marmara’nın sesi olmayı başarmış kurumsal bir radyo istasyonudur. Radyo Umut fm 1995 yılında yayın hayatına başlamış  2012 yılında yayınlarına ara verdikten sonra Dağdeviren medya bünyesinde tekrar sesini bütün bölgeye duyuran radyo Türkü alanında hizmet veren bir radyo istasyonudur.

Türk kültürünün değerleri olan Türkü alanında değişmez çizgisi ile dinleyicileriyle buluşan radyo kültürümüzün  izlerini taşıyan türküler ile hizmet vermektedir.

Radyo Umut 103.5Yayınlarındaki başarısı ve ciddiyeti ile  başarı sağlayan Radyo umut fm Anadolu türkülerinden  başlayıp bütün bölgelere ait türküler ile  dinleyicilerine buluşan bir radyo olarak yayın hayatını sürdürmektedir.

Radyo Umut yayın saatleri arasında bozlak tarzı horun halay tarzı müziklerde sıklıkla yer vermektedir. Hizmet kalitesinden tarafsızlığından  hiç bir zaman vazgeçmeyen radyo başarılı adımlarla ilerlemekte olan kurumsal bir radyodur.

Radyo Umut life Frekansı

Radyo Umut Life 103.5 fm frekansından Kocaeli merkezli olarak Marmara bölgesine sesini duyuran ve internet aracılığı ile her yerden canlı olarak takip edilebilen bi radyo istasyonudur.

Radyo Umut life İletişim

Telefon: 0 262 646 70 70
Faks: 0 262 646 26 26
E-Posta: [email protected]
Adres: Hükümet Caddesi. 1213 Sokak Yüksel İş Hanı Kat:6 Gebze / KOCAELİ

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş