Radyo Kraltürk Fm Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Kral Türk Fm

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Kraltürk Radyo

Kraltürk fm dinle, sizlere en güzel türk müziklerini canlı yayınlayan radyo olarak bilinmektedir. Radyonun yayın ilkesi ağırlıkta arabesk fantazi müzik türünde yayınlar yapmaktadır, bu müzik türleri dahilinde Slow, Türk sanat müziği, Türk sanat müziği türünde yayınlar eşlik etmektedir. Radyo Kanal türkRadyo müzik türlerini dinleyicilerin hangi zamanda hangi tarz müzikler istediğini düşünerek yapmış olan bir radyo  olarak bilinmektedir. Radyonun en önem verdiği olay Türk eser müzikler olması ile bilinmektedir. Kral Türk Yayın içeriğini kontrol ettiğimizde 07.00 ve 10.00 arası  özgün ve arabesk tarzı müzikler 18:00 ve 20:30 arasında da Türk halk ve Türk sanat müzikleri Diğer kalan zamanlarda da slow  müziklere yer verdiğini görmekteyiz. Radyo internet üzerinden de bir hayli takip eden dinleyiciler bulunmaktadır. Kraltürk fm radyosunu radyodinletv.com sitemizden kesintizi olarak  yükses kalitesi ile dinleyebilirsiniz.

KralTürk Radyosu Uydu Frekansı Frekans: 12130 Polarizasyon: Vertical SymbolRate: 27500 FEC: 5/6 Audio PID: 266 Uydu: Türksat 2A Kapsama: Batı Yayın Türü: Radyo Paket: Türksat Batı Paket 4

Kraltürk FmFrekansı

98.0 frekanslarından  ulusal olarak dinleyebileceğiniz bir radyodur. Mobil ios android cihazlardan kolaylıkla dinleyebileceğiniz bir radyodur.

Kraltürk Fm İletişim

E-mail: [email protected] İzleyici Temsilcisi: Bilal BAL E-Posta: [email protected] KRALTURK yaz Boşluk bırak Mesajını yaz 3969′a Gönder. İSTANBUL YILDIZ RADYO YAYINCILIK HİZM.A.Ş. ALT KAYNARCA MH.YANYOL CD.NUR SK.NO:16-4 PENDİK-İST.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv