Radyo Dinle Tv

Lokum Fm dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Lokum Fm

Lokum Fm dinle, Radyo Adana ve civarına sesini duyuran güçlü radyolar arasında yer almaktadır. Radyo lokum Fm canlı dinle 95.7 fm frekansından canlı yayın yapan radyo dinle istasyonudur. Yayın ilkesi olarak Karışık müzik anlayışı bulunmaktadır. Gün içerisindeki saate göre insanların psikolojik durumlarına iş  ve dinlenme zamanları göz önünde bulundurarak  müzik türleri   oluşturulmaktadır. Radyo Lokum Adana’da bir çok kişi tarafından takip edilmekte ve en çok dinlen radyolar arasında bulunan bir radyo istasyonudur.

Radyo LokumLokum fm e istekler saatinde hangi operatörden olursa olsun 3834 e  LOKUM yazıp  boşluk bırakarak  isteğinizi yazmanız yeterli olacaktır.

Radyonun bölgedeki diğer radyolardan ayıran en büyük özelliği canlı yayın aracı olması ve bu canlı yayın aracı ile anında dinleyicilerine  anlık  bilgiler sunabilmektedir. Radyo lokum fm Lokum tadında kurumsal olarak yayın yapan bir radyo istasyonudur.

Lokum FM Frekans

95.7 fm frekansından Adana ve civarında yayın yapmakta olan bir radyodur. Online  olarak www.lokumfm.com.tr adresinden ve radyo dinleme sitelerinden canlı olarak takip edebileceğiniz güzel bir radyo istasyonudur.

Lokum FM İletişim

Telefon: 0322 459 68 16 – 0322 459 68 17
Adres: Atatürk Caddesi Kemal Özülkü İş Merkezi Kat:15 No:62 Seyhan / Adana
Email: [email protected]

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=play.cihan.radyo&hl=tr

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://itunes.apple.com/us/app/lokum-fm/id1127111316?mt=8

Web Sitesi: http://www.lokumfm.com.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazLokum Fm (1 Yorum)


  1. Vermyor dedi ki:

    Manuş baba yana yana çalırmısın abla

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş