Radyo Dinle Tv

Max FM dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Max FM

Max FM dinle, Ankara merkezli olarak yayın yapan radyo Max yabancı içerikte canlı müzik yapan bir radyo dinle İstasyonudur. Max fm yabancı hit parçaları, rock pop, rock klasik, rock akustik tarzı müzikler ile yayınlarını sürdürmektedir.

Kbn grubuna ait olan radyo genelde çok fazla program yerine müzik ağırlıklı olarak yayınları tercih eden bir radyo istasyonudur.

Max Fm dinleRadyonun Avrupa ile bağlantıları için Londra da bir merkez ofisi dahi bulunmaktadır. yayın akışı içerisinde şarkılar belli bir otomasyon sistemine göre çalan radyo  canlı yayınlarında genelde djler ile yayınlarını yapmaktadır.
Radyonun müzik haricindeki faaliyet ve hizmeti ise Ankara trafiğinin haberlerini gündemden sıcak başlıkları sosyal ve ekonomik haberleri sizlere duyuran bir radyodur. Radyo max fm internet üzerinden web sitesinden veya bulunduğunuz sayfadan dinleyebilirsiniz. Radyo Eksen de max fm gibi sizlere yabancı müzik tarzından müzikler ile hizmet vermektedir. Eksen fm takip ediniz.

Max FM Frekansı

Max FM Ankara ve çevresinde 95.8 fm bandından yayın yapmaktadır. Max fm android ve iphone cihazlardan uygulama olmadan web sitemizden kolaylıkla dinleyebilirsiniz.

Max FM İletişim

Telefon: 0312 419 99 99 (pbx)
Faks: 0312 4170194
E-posta: [email protected]
Reklam rezarvasyonu için 0312 419 31 85 numaralı telefonu arayınız.
E-posta: [email protected]

Websitesi: http://www.maxfm.com.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazMax FM (1 Yorum)


  1. Ebru Tamer dedi ki:

    Sarkıkarınız sizin sesleriniz beni motive ediyor güzel sesleriniz şarkılarınız gibi size mutlu yıllar diliyorum ve yeni yılda size cumhurbaşkanlığı senfoni orkestrasına davet ediyorum

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş