Radyo Dinle Tv

Naxcivan radiosu Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Naxcivan radiosu

Naxcivan radiosu Dinle, Azerbaycan’ın 104.0 frekansı üzerinden yayın yapan radyo kanalıdır. Naxcivan radiosu kanalın özellikle ülke genelinde sevilen bir kanal olmasını sağlayansa yayın içeriğidir. Bir süredir hizmet veren Naxcivan, ülkenin en sevilen kanalları arasına yerleşmeyi başarmıştır. Bu durum radyoculuğu çok iyi şekilde yapmasına bağlanabilir. Yalnızca müzik alanında değil spor, hava durumu, haber, ülke geneli gelişmeler de kanaldan rahatlıkla takip edilebilir.

Azerbaycan Müziği Sevenlerin Favorisi Naxcivan

Naxcivan radiosu kanalında eğlenceli radyo programlarının yanında bilgilendirici birçok yayın da sizleri bekler. Beraberinde keyif alabileceğiniz müzik yayınları da her türlü müzikle vakit geçirmenizi sağlar. Naxcivan radiosu İnternet üzerinden kolayca ulaşabileceğiniz kanalda çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Üstelik müziğin her türüyle karşılaşmanız da mümkün.

http://naxcivantv.az/radio

 

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazNaxcivan radiosu (1 Yorum)


  1. Tuğşad Ata Türkmen dedi ki:

    Sizi İstanbul’dan keyifle dinliyorum. Günay hocayla aynı projede bulunmaktan övünç duydum. Size iyi yayınlar diliyorum. Yaşasın Türkiye, Yaşasın Azerbaycan…

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş