Radyo Nizip NRT Fm Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Nizip NRT Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Nizip NRT

Nizip NRT Radyo, Gaziantep’in en çok dinlenen radyolarından birisi olup NRT fm 91.4 canlı Gaziantep merkezin yanı sıra ilçelerinden de takip edilebilmektedir. 91.4 MHz frekansının yanı sıra internet ve uydu üzerinden de dinleyebileceğiniz kanal müzik ağırlıklı yayın yapmaktadır.

24 saat boyu kesintisiz yapan radyo, Gaziantep’te önemli bir kitle tarafından dinlenmektedir. NRT fm bu nedenle farklı türlerde müziklere akışında yer vererek her yaş ve zevkteki dinleyiciye hitap etmeyi amaçlamaktadır.

Radyo Nizip NRT Türk halk müziğinin yanı sıra pop, arabesk gibi farklı müzik dallarındaki parçalarına da listelerinde sıklıkla yer vermektedir. Ayrıca bölgeye ait güncel haberleri de sunmaktadır.  Gaziantep’in sesi olmayı hedefleyen Nizip NRT, kalitesinden ödün vermeden yayın hayatına devam etmektedir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv