Radyo Dinle Tv

Number 1 Deep House Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Number 1 Deep House

Number 1 Deep House, İstanbul’dan yayın yapan bir internet radyosudur. Karasal ve uydu yayın alternatifi sunmayan kanal dünyanın pek çok farklı yerinden dinlenmektedir.

Akıllı mobil cihazlarınız ve bilgisayar üzerinden takip edebileceğiniz radyo, Türkiye’nin en eski radyolarından olan Number One radyonun alt kanallarından birisidir.

Number 1 Deep House radio da bilinmeyen şarkıları keşfetmeyi sevenlere hitap eden kanal, 24 saat boyunca canlı yayın yapmaktadır. Reklamlarla radyo keyfinizi bölmeyen kanalda Türk ve yabancı şarkılar çalmaktadır. Güncel ancak adını duymadığınız pek çok şarkıyı dinleyebileceğiniz radyoda geçmişin tozlu sayfalarında saklanan nostaljik parçalar da çalar.

Benzer müzikler arasında sıkışmaktan sıkılanların severek dinleyebileceği Number 1 Deep House gününüzü daha keyifli hale getirecektir.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş