Radyo Dinle Tv

Nusaybin FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Nusaybin FM

Radyo Nusaybin FM dinle, Nusaybin radyosu Nusaybin ve çevresinde canlı yayın yapan bir radyo olup 99.0 FM frekansından dinlenmektedir. Mardin’de sevilen şarkıların sıklıkla yayınlandığı kanal her yaştan insana hitap etmeyi amaçlar. Mardin Nusaybin’in yanı sıra gurbetçilerinden internet üzerinden dinleyebileceği kanal, başarılı bir yayın akışına sahiptir.

Radyo Nusaybin Sabah saat 9.00’da başlayan “Seçmelerle Güne Merhaba” programı saat 13.00’a kadar devam eder. Ardından “Göçebe ile Saman Alevi programı başlayıp 18.00’a kadar yayını sürdürür. 2 saat sütren “DJ Nefes ile Bir Ömür” programında en güzel şarkılar yer alır. Nusaybin FM Akşam saatlerinize DJ Ekin eşlik eder ve güzel sohbetlerini duygusal şarkılarla tamamlar. Dj Reyhan ise “Akşam Güneşi” programında en güzel şarkıları sevenleriyle paylaşır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazNusaybin FM (1 Yorum)


  1. baran dedi ki:

    hayırlı akşamlar diliyorum bir ricam olacaktı.25.02.2022 cuma günü sabah 10.00 ila 11 arasında çalan tüm gmailime atabilir misiniz bir türlü bulamadığım şarkılar var. iyi yayınlar diliyorum araçta daima sizleri dinliyorum 🙂

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş