Radyo Dinle Tv

Olay Radyo Antalya Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Olay Radyo Antalya

Olay Radyo dinle, 93.5 fm frekansından köklü tarihi olan radyo kanallarından bir tanesidir. 1995 yılında Antalya’da yayın hayatına başlayan Olay Radyo, yerli müzik yayını yapmaktadır. Olay Radyo, Antalya’nın yerel radyo istasyonlarından bir tanesidir. Kanalda yayınlanan müzik türleri oldukça çeşitlidir. Olay Radyo kanalında pop, fantezi, arabesk türünde müzik yayınları yapılmaktadır. Olay Radyo, güçlü vericisiyle dikkat çekmektedir.

Olay Radyo Nasıl Dinlenir?

Olay Radyo, Antalya ve civarında frekans yayını üzerinden dinlenebilmektedir. Güçlü vericisi sayesinde kanal Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden de dinlenebilmektedir. Bunun yanında Antalya Olay Radyo internet sayesinde tüm dünyaya yayın yapan bir radyo kanalı haline gelmiştir. Kanalı frekans yayını üzerinden dinlerken radyo frekanslarınızı 93,5’e ayarlamalısınız. Olay Radyo‘yu internet tarayıcılarından, mobil cihazlardan mobil uygulamalar aracılığıyla dinleyebilmeniz mümkündür.

Olay Radyo Programları

Olay Radyo, geniş dinleyici kitlesinde herkesin zevkine uygun keyifli programlara kanal yayın akışında yer vermektedir. Kanalın yayın akışı farklı kategorilerde birçok program yapılmaktadır. Programcıların hazırlayıp sunduğu yayınları, kanalın yayın akışı bilgisine ulaşarak sevdiğiniz programları kaçırmadan takip edebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazOlay Radyo Antalya (2 Yorum)


  1. Elif dedi ki:

    İyi akşamlar ben Elif Çalışcı Antalya e tipi kapalı cezaevi D4 koguşunda yatmakta olan Halil İbrahim akış için Ahmet Kaya sözüm şiirlerin mükemmelidir canım sevgilim şimdiden sevgililer günün kutlu olsun seni çok seviyorum aşkım

  2. Elif dedi ki:

    İyi günler dilerim ben Elif Çalışcı Antalya e tipi kapalı cezaevinde yatmakta olan Halil İbrahim akış için Ahmet Kaya sözüm şiirlerin mükemmelidir canım sevgilim şimdiden sevgililer günün kutlu olsun bitanem iyiki varsın seni çok seviyorum

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş