Radyo Dinle Tv

Osmancık FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Osmancık FM

Osmancık FM Dinle, 106.0 fm Çorum’un Osmancık ilçesinde kurulmuş olan yerel radyo kanalıdır. Radyo Osmancık müzik dinlemek istediğiniz zaman Osmancık FM ayarlarını tıklayarak anında bağlanabilir, dilediğiniz müziğe eşlik edebilirsiniz. Karasal yayın yapan Osmancık FM ağırlıklı olarak arabesk fantezi türünde müzikler sunmaktadır. Müzik zevkiniz bu alana yönelik ise tereddüt etmeden frekans ayarlamalarını yapabilirsiniz. 24 saat boyunca kesintisiz hizmet alınan bu kanalda anında müzik bağlantısı sağlanabilmekte, gün boyunca birçok şarkıcının şarkısı dinlenebilmektedir.

Osmancık FM’e frekans yoluyla ulaşmak isterseniz bu durumda ayarlamanız gereken frekans 106.0 olacaktır. Birkaç dakikada bağlantı kuracak olan bu frekans sayesinde en kaliteli arabesk fantezi müzikler size dinletilebilecektir. Tercih ederseniz frekans yerine online şekilde de Osmancık FM dinleyebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş