Radyo Dinle Tv

Radyo Özgür Fm dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Özgür Radyo

Radyo Özgür dinle, Halk müziği ve özgün müzikler ile canlı yayın hayatını sürdüren bir radyodur. Özgür fm İstanbul ve çevresinde 95.1 frekanslarından yayın yapan radyo istasyonudur. Yılların vermiş olduğu deneyim ile yayın yapan radyo  sizlere en güzel müzikleri sunmaya çalışmaktadır. Radyo Kadıköy merkezli olarak yayın yapıyor ve internet üzerinden  aktif web sitesi üzerinden de yayınlarınızı takip edilmektedir.

özgür fm 95.1 dinleRadyo Özgün isminden de anlaşıldığı gibi halk müziği sanat müziği ve  özgün tarz müzikler ile yayın yapmaktadır. Dinleyicilerin ihtiyaçlarını beklentilerini düşünerek hareket eden özgür fm radyosu her saat başı gündemden haberler en  güncel haliyle dinleyicilerine paylaşmakta  farklı programlar ile dikkat çekmektedir.

Özgür Radyo en çok dinlenen ilk 20 radyo arasında bulunan radyo  kültürel etkinlikleri destekleyen her fırsat etkinlik düzenleyen halktan yana  bir tavır ile yayın hayatına devam etmektedir. İnternet ortamından kesintisiz olarak dinlenebilen radyo radyodinletv.com site si farkıyla takip edebilirsiniz.

Radyo Özgür Fm Frekansları

95.1 frekanslarından İstanbul ve çevresinden yayın yapan  bir radyodur. Radyo Özgür Online olarak iphone android cihazlarınızdan takip edip dinleyebilirsiniz.

Radyo Özgür Fm İletişim

Unvanı     Ses Radyo TV Yayın Yapım ve Tanıtım A.Ş
Logo     95.1 Özgür Radyo
Yayın Ortamı     Karasal – İnternet
Lisans Tipi     R3
Yayın Türü     Yerel
Yazışma Adresi     Acıbadem Mah. Şamfıstığı Sk. No: 45/5 Kadıköy / İSTANBUL
Telefon / Faks     0216 330 75 91-92-93 / 0216 330 75 94

Radyonun kendi resim web sitesi iletişim kısmında forumu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş