Radyo Dinle Tv

Radyo 18 Çankırı Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo 18 Çankırı

Radyo 18 Çankırı dinle, Çankırı merkezli 89.4 fm bandından online canlı yayın yapan bir radyodur. Radyo 18 fm dinleyicilerinin keyifli zaman geçirmelerini sağlayan yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Çankırı’nın köklü radyo kanallarından biri olan radyo 18 bugün birçok Çankırılı tarafından dinlenmektedir. Yalnızca yerel halk tarafından değil aynı zamanda farklı şehirlerden de dinleyicilere sahip olan özel kanallardandır. Radyo 18 dinleyicisi olabilmeniz için ya frekans ayarı yapıp radyonuzu açmalısınız ya da internet üzerinden online şekilde hizmet almalısınız. Teknoloji ile son derece barışık olan kanal internet üzerinden de zahmetsiz şekilde dinlenebilmektedir.

Radyo 18 dinleyicilerinden biri olabilmek için ayarlamanız gereken frekans ayarı 89.4 olarak bilinmektedir. 89.4 frekansı ile istediğiniz bağlantıyı sağlayabilir gün boyunca Radyo 18 dinleyenlerden biri olabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz



Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş