Radyo 24 Arabesk Fm Cabnlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo 24 Arabesk Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo 24 Arabesk

Radyo 24 Arabesk Dinle , Radyo 24 Arabesk fm bir internet radyosu olup dünyanın her yerine ulaşmayı amaçlamaktadır. 2018 yılında yayın hayatına başlayan kısa süre içerisinde önemli bir dinleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Her döneme ait arabesk şarkılara çalma listelerinde yer veren Radyo 24 Arabesk, geçmiş döneme ait şarkıları unutturmamak için elinden geleni yaparken güncel şarkılara da bolca yer vermektedir.

Radyo 24 Arabesk fm seviyeli ve yayıncılık ilklere uygun programlarıyla acınıza ortak olan kanalın programcıları yalnızlığınıza ve acılarınıza ortak oluyor. Dilek’in hoş sohbetiyle hayata dair konuları paylaştığı, Deniz’in berrak sessiyle hüznünüzü azalttığı programlarıyla gününüz daha güzel geçer. Ayrıca kanalı telefonla arayarak ya da internet sitesi üzerinden formu doldurarak istek şarkıda bulunabilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo 24 Arabesk (2 Yorum)


  1. Şahin dedi ki:

    Slm iyi yayınlar ben şahin Volkan Gaziantep e tipi kapalı cezaevi de yatan c 8 koğuşunda İsmail Kurtoğlu Salih tepeli gardiyan parçasını çala bilirmisiniz sizden ricam

  2. Selman dedi ki:

    Alemde tek!24saatdinliyoruz desek abartılı olmaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv