Radyo Akdeniz 95.0 Canlı Dinle
Radyo Dinle Tv

Radyo Akdeniz dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Akdeniz

Radyo Akdeniz Dinle, 95.0 fm frekansından radyo kanalı Antalya’nın yerel radyo istasyonlarından bir tanesidir. Antalya’dan Akdeniz bölgesinin büyük kısmında yayın yapabilen kanal, günümüzde internet üzerinden de dinlenebilmektedir. Radyo Akdeniz’de çoğunlukla arabesk, fantezi ve slow müzik türlerinde müzik yayınları yapılmaktadır. Kanalın internet sitesinde yer alan istek hattından dinlemek istediğiniz şarkıları da talep edebilme şansınız var.

Radyo Akdeniz Nasıl Dinlenir?

Radyo Akdeniz dinleyebilmek için ya karasal anten yayını yapan bir radyo cihazına ya da internet bağlantısı olan bilgisayar ya da mobil cihaza ihtiyacınız olacaktır. Karasal yayın üzerinden frekans ayarını yaparak Radyo Akdeniz dinleyebilirsiniz. Radyo frekanslarınızı 95.0‘a ayarlayarak kanalı hemen dinlemeye başlayabilirsiniz. İnternet üzerinden dinleyecekseniz; frekans ayarı gerekmeksizin müzik dinlemeye başlayabilirsiniz. Mobil uygulamalar sayesinde radyoyu telefonunuzdan her an dinleyebilirsiniz.

Radyo Akdeniz Programlar

Radyo Akdeniz, yayın hayatına çoğunlukla müzik yayını yaparak devam etmektedir. Müzik yayınları dışında nadir olarak çeşitli programlara da yer verilmektedir. Yayıncıların hazırlayıp sunduğu programlar, kanalın dinleyici kitlesine hitap edecek kalitededir. Yayın akışını internetten takip ederek sevdiğiniz programları kaçırmadan dinleyebilirsiniz.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv