Radyo Dinle Tv

Radyo Akkuş dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Akkuş

Radyo Akkuş dinle, Ordu’nun en otantik en mistik radyosu olarak canlı halk müzikleri yöresel müzik yayını yapan Radyo Akkuş dinle internet üzerinden hizmet veren Ordu merkezli bir radyodur. Radyo cep uygulamalar ve internet sitesindeki kesintisiz olarak yayın yapmaktadır.

akkuş FmAkkuş fm hem yöresinden haberleri  takipçilerine radyo ve site aracılığı ile aktarırken hemde güze müzikler ile  gün içerisinde  sakin dinlendirici bir ortam yapmaktadır. Radyo Akkuş 2005 yılından bu yana hizmet vermektedir. Web  sitesi üzerinden sizden gelen isteklerinde yayınlayan radyo  kendi halinde belli bir dinleyici kapasitesine sahip radyodur. İnternet üzerinden farklı yerlerden de takipçisi bulunmaktadır.

Akkuş FM Frekansları

Sadece internet üzerinden yayın yaptığı için FM frekansı bulunmamaktadır. Mobil cihazlarınızdan android ios uygulamaları olmadan da dinleyebilirsiniz.

Akkuş FM İletişim Adresleri

İmtiyaz Sahibi: Uğur Gülbüz
GSM: 0537 505 1486 – 0543 3439093

Genel Yayın Yönetmeni: Barış Gülbüz
GSM: 0544252 8493

Reklam Sorumlusu: Muammer Gülbüz
GSM: 0533518 0776

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazFacebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş