Radyo Dinle Tv

Radyo Aksaray FM Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Aksaray FM

Radyo Aksaray FM dinle, Aksaray’da kurulan ve 99.5 fm frekansından canlı yayın hayatına devam eden Aksaray FM, online mobil pc destekli daime 1 numara sloganıyla Aksaray’ın ilk özel radyolarındandır. Radyo kanalı arabesk, fantezi müzik türlerinde yayınlara ağırlık vermektedir. Bunun yanında bazı slow şarkılar da kanalda yer bulmaktadır. Radyo Aksaray FM’de yalnızca Türkçe yayın yapılmaktadır. Kanal kurulduğu yıllardan sonra uzunca zaman karasal yayın yapmıştır. Bir süre sonra ise teknolojiye ayak uydurmuş ve web yayınına da başlamıştır.

Aksaray FM Nasıl Dinlenir?

Aksaray FM‘i dinlemek için karasal yayını tercih edecekseniz; radyo frekansınızı 99.5‘e ayarlamalısınız. Karasal yayını sadece Aksaray ve çevresinden dinleyebileceğiniz için konum bakımından uygun değilseniz; karasal yayın yerine web yayının tercih etmelisiniz. Kanalın web sitesinde farklı Player uygulamalarından radyoyu dinleyebilme imkanınız vardır. Aksaray FM‘in aktif bir istek hattı da var. İsteklerinizi web site üzerinden ya da Whatsapp ile gönderebilirsiniz.

Aksaray FM Programlar

Radyo Aksaray FM‘de programlar yine müzik yayınlarıyla zenginleştirilmiştir. Limitsiz Soner, Akın Akay’la Karambol, Esra’yla Damar Şarkılar gibi çeşitli içeriklerde programları Aksaray FM’de dinleyebilirsiniz.

Ana Site: https://www.aksarayfm.com/

radyo aksaray fm
Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Aksaray FM (2 Yorum)


 1. Ferit dedi ki:

  Benderitlibirparçaistiyorum

 2. Büşra dedi ki:

  İyi akşamlar eşim yoldaşım arkadaşım dostum sırdaşım hayatımı ömrümü birlikte bitirmeye söz verdiğim adam yasinim çocuklarımın aslanlarımın babası yasinimm seni çok seviyoruzzz Uygar Doğanay dan düşünsene çalar mısınız lütfen bizim için
  Yıllardır ayrıyız ama aklımuz kalbimiz birlikte atıyor
  Çok özledik onu
  Bu msjımı okur musunuz onun için
  Çok seviniriz çocuklarım ve ben sizi dinliyoruz
  İyi yayınlar

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş