Radyo Aktif Sakarya
Radyo Dinle Tv

Radyo Aktif Sakarya Dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Aktif Sakarya

Radyo Aktif indir, Sakarya kentin en iyi frekansı sloganıyla, 94.0 frekansından mobil uyumlı canlı yayın yapan aktif fm radyosudur. 1994 yılında yayın hayatına başlamış olan aktif fm, eski radyo kanallarından bir tanesidir. 24 saat kesintisiz yayın yapan radyo Trabzon’dadır ve yerli bir radyo olmanın avantajıyla yayın hayatına yıllardır devam etmektedir. Radyo Aktif, çoğunlukla yerli rock ve pop müzik yayınlarına ağırlık veriyor olsa da zaman zaman Türk sanat müziği, Türk halk müziği, yabancı müzik ve özgün müzik yayınları da yapmaktadır.

Radyo Aktif Nasıl Dinlenir?

Radyo Aktif‘i dinlemek için hangi yöntemi tercih edeceğinizi belirledikten sonra gerekli ayarlamaları yaparak yayını başlatabilirsiniz. İnternet bağlantısız, frekans üzerinden yayını dinleyecek olanlar radyolarını 94.00’a ayarlamalılar. Telefondan, tabletten internet kullanarak radyo dinleyecekler frekanslı radyo uygulamalarından yine frekans ayarı yaparak Aktif Radyo dinleyebilirler. Sadece internet bağlantısı kullanacak olanlar radyonun internet sitesini açarak ya da mobil uygulamasını indirerek dinlemeye başlayabilirler.

Radyo Aktif Programlar

Radyo kanalında 90 Desibel, Ajanda, Düşler Ülkesi, Drive Time, Aktif Kahvaltı, Kaf Dağı, Türküye Özlem, Yaren, Yaşam ve Melodi, Pop Liste, Baldan Tatlı, Günün İçinden gibi farklı içerikli,farklı radyo programcılarının hazırladığı programlar yer almaktadır.

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv