Radyo Dinle Tv

Radyo Alaturka Fm

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Alaturka

Radyo Alaturka Dinle, Türk sanat müziği canlı yayın yapan 91.0 fm frekanslarından ve mobil destekli online yayını ile heryere sesini duyuran merkezi Üsküdar İstanbulda olan Alaturka fm dinle bir canlı radyo istasyonudur. Türk kültürüne çok önem veren Türk kültürünü miras görüp sahip çıkan Radyo Alaturka Türk sanat müziğini  gençlere alıştırmaya çalışan bir radyo olarak bilinmektedir.

Radyo Alaturka

Radyonun en büyük amacı Türk kültünü Türk sanat müziğini yaşayan sanatçıları desteklemek ve genç nesile aktarmaya çalışan bir radyo istasyonudur. Alaturka Fm sevgi saygı anlayıştan yana bir hizmet içerisinde hareket etmektedir. Türk sanat müziğinin de bu açıdan  ileride gören radyo yıllara meydan okumuş 50, 60,70,80 li yılların müziklerini yayınlamakta  yeni yetişen türk sanat müziği sanatçılarına  en büyük desteklerini vermekte olan bir radyodur. Türk sanat müziği konusunda konserleri etkinlikleri duyuran radyo dinleyicilerine ferah güzel bir gü sunan bir radyo istasyonudur.

Radyo Alaturka fm Frekans

91.0 frekanslarından İstanbul ve çevresine hizmet eden radyo internet üzerinden de dünyanın neresinde olursanız olun takip edilebilen bir radyo olarak sizlere hizmet vermetedir.

Radyo Alaturka fm İletişim

Telefon: 0 216 559 00 10
Mail: [email protected] (Şarkı istekleriniz ve mesajlarınız için günün her saati)
Kısa Mesaj Servisi: Alaturka yaz boşluk bırak tüm hatlardan 3969 ‘ a gönder.

Android Mobil uygulamasını indirmeniz için

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radyoalaturka.onlinedinlenet&hl=tr

İphone ios Mobil uygulamasını indirmeniz için

Şuanda Mevcut Uygulama Yok

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum Yaz


Radyo Alaturka (1 Yorum)


  1. Resul kaymaz dedi ki:

    Slm abi iyi yayınlar E tipi kapalı da yatan murat koğaya adem erikçiye feyyaz efeye zeynal abidin demire. Etipi açıkta yatan değerli kardeşim musa eren dikenovaya müslüm gürses de yakarsa dünyayı garipler yakar şarkısını armağan ediyorum.

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİMRADYO EKLE TELİFTüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv