Radyo Dinle Tv

Radyo Avrasya dinle

[contact-form-7 id="3780" title="Hata Bildirimi"]
Yorum yap

Radyo Avrasya Türk

Avrasya Türk dinle, 107.1 fm frekansından canlı yayın yapan Art Avrasya yöresel müzikler ile yayın hayatını sürdüren bir radyo istasyonudur. Avrasya Türk dinle genellikle Halk müziği ve iç Anadolu anonim müzikler ile sizlere yayın yapan radyo dinleyicilerine en güzel şekilde müzikleri aktarmakta olan bir radyo istasyonudur.
Avrasyo türk dinleAvrasya Türk yayın içerisinde müzik harici gündemden haberlere yer veren radyo  ilkeli doğru yayın ilkeli bir yayın ilkesi düşünmektedir. Türk kültür ve aile örf ve annelerine uygun  yayınlarda bulunmakta ve fırsat buldukça bu kültürü dinleyicileri ile paylaşmakta olan bir radyodur. Art Avrasya  radyo sizlere hem frekans hemde internet üzerinden yayın  sürdürmektedir.

Avrasya Türk İletişim

Adres: Akdeniz Cad. No:29 Anıttepe / Ankara
Telefon: +90 312 5822120-21
Fax: +90 312 5822125
E-posta:[email protected]

Avrasya Türk Frekans

Avrasya Türk 107.1 frekansından Ankara ve çevresinde karasal yayın yapmaktadır. İnternet üzerinden canlidinlefm.com adresinden takip edebilirsiniz.

https://www.avrasyaturk.com.tr/

Etiketler:
Daha fazla göster

Sevdiklerine Yorum YazRadyo Avrasya Türk (2 Yorum)


  1. Doğukan Maden dedi ki:

    Selamlar yüreğinize gönlünüze emeklerinize sağlık harikasınız konuğunuz CANGÜL türkgüzeline başarılar diliyorum Aşık veysel babadan bir türkü ricamdır sevgiler selamlar

  2. Tekin Maden dedi ki:

    Selamlar yüreğinize gönlünüze emeklerinize sağlık harikasınız konuğunuz CANGÜL türkgüzeline başarılar diliyorum Aşık veysel babadan bir türkü ricamdır sevgiler selamlar

Facebook Yorumları

Canlı Online Mobil Radyo Dinleme sitesi - 2019 Radyo dinle sayfamız www.radyodinletv.com ’da yer verdiğimiz tüm radyolar, “Canlı Radyo” yayınlarının resmi medya siteleri aracılığıyla paylaşılmaktadır.

İLETİŞİM RADYO EKLE TELİF Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
Tüm hakları Radyo kuruluşlarına aittir.
 Subscribe in a reader Sitemap Canlı Radyo Dinle Tv Biabet biabet giriş